Maandag 21 april ~ 2e Paasdag 2025 ~ is de 38-ste Lions Heuvelloop.
Doe mee aan dit gezellige en sportieve evenement met zo’n 600 andere deelnemers.

De oergezellige Family-run is voor (heel) jong en (heel) oud. Bekijk maar eens wat foto’s elders op Lionsloop website / foto’s  De reeds bekende Paashaas is bij de start en deelt paaseitjes uit aan iedereen die finisht. Deze deelnemers krijgen ook een vaantje.

INFO :  lionsheuvelloop.nl/

De 5, 10 en 15 km staan bekend om de uitdagende klimmetjes over het Kopje van Bloemendaal. Op dit parcours geen modder en plassen, zoals men die wel in de naastgelegen duinen tegenkomt. Wél zijn er mooie prijzen en natuurlijk ook een herinneringsvaantje te verdienen.

De opbrengst gaat naar goede doelen in ons eigen Kennemerland: naar het Rode Kruis Kennemerland dat enorm helpt bij het opvangen en begeleiden van statushouders en eenzame ouderen in onze omgeving. Een ander deel van de opbrengst gaat naar de Vrijwillige Reddingsbrigade Bloemendaal.

De inschrijving is geopend!

       

Blijf op de hoogte en volg ons op Facebook.

Lionsclub Zuid-Kennemerland en de dit jaar gefuseerde vereniging Haarlem Atletiek.

UITGEBREIDE INFORMATIE

De loop wordt georganiseerd door de Lions Heuvelloop en de vereniging Haarlem Atletiek. Lions-leden zetten zich wereldwijd in voor het aanbieden van een helpende hand onder het motto ‘We Serve’. De opbrengst gaat volledig naar goede doelen. Jaarlijks publiceren we de goede doelen op de betreffende pagina op deze website. De loop wordt mede mogelijk gemaakt door vele sponsoren.

 

Share This